تصویر جام جهانی

مگر چند بار امکان داد که جام جهانی در کشور همسایه ما برگزار شود؟
مگر جند بار جوان و پرانرزی هستیم که از دیدن بازی های جام جهانی لذت ببریم؟
مگر چند بار ایران شانس صعود به جام جهانی را دارد؟

پرسیدن همین چند تا سوال از خودتان کافیست که شما هم با ما در سفر به جام جهانی همراه شوید. سفری پر از هیچان و تفریح و نشاط, آن هم به صرفه و مطمئن.
چون ما خودمان عازم جام جهانی هستیم و دست داریم شما را هم همراهمان ببریم، آسانترین و به صرفه ترین مسیرها را شناسایی کرده ایم و تمام تلاشمان این خواهد بود که بسته ای متناسب با بودجه مدنظر شما برایتان تهیه کنیم؛ از بلیط رفت و برگشت تا اقامتگاه و دیدن بازی.
پس فرصت رااز دست ندهید و با ما همراه باشید.

بلیط هواپیما یا کشتی

بلیط هواپیما یا کشتی

تنها دو راه وجود دارد تا از ایران به کشور قطر برای تماشای بازی های جام جهانی بروید و آن راه هوایی و دریایی می باشد. خدمات ارزکردیت  به شما در پرداخت ارزی بلیط هواپیما یا کشتی، چه در مسیر رفت به قطر یا برگشت به ایران همیاری میکند.

امکانات اقامتی

امکانات اقامتی

هر مسافری به کشور های خارجه نیاز به محلی برای سکونت موقت مانند هتل دارد، چه بسا که در کشور قطر به خاطر بازی های جام جهانی لازم به گرفتن یا رزرو محل مناسب باید سریعتر اقدام کرد.  ارزکردیت این امکان را به شما می دهد که برای پرداخت های ارزی هتل مورد انتخاب خود شما را در این راه کمک رسانی کند.

کارت اعتباری حقیقی و مجازی

کارت اعتباری حقیقی و مجازی

همراه بردن پول نقد زیاد از هر نوع ارزی به کشور های دیگر با خطراتی مانند دزدیدن ارز شما، ضبط ارز توسط پلیس فرودگاه و …. همراه می باشد،ما برای حل مشلات حمل ارز زیاد، شما را با راهکاری عالی با خدمات ارزکردیت پیشنهاد می دهیم و آن با تهیه کارت های اعتباری حقیقی و مجازی، ارزکردیت نگرانی شما را از ترس از دست دادن ارز خود، این مشکلات را رفع می کند.

بلیط بازی های جام جهانی

بلیط بازی های جام جهانی

شما بازی های جام جهانی را قطعا بدون بلیط به صورت زنده در استادیوم های کشور قطر نمی توانید ببینید، برای شما علاقه مندان به تماشا بازی های جام جهانی که امکان تهیه بلیط را ندارید و هر لحظه ممکن هست همه جایگاه ها برای تماشا پرشده و بلیط ها تمام شود. ارزکردیت آمده تا این نگرانی شما را با پرداخت هزینه بلیط از ایران برای شما عزیزان برطرف کند.

فوتر جام جهانی