درباره ما

ارزکردیت را بهتر بشناسید.

پیشرفت چشم گیر و روز افزون فناوری اطلاعات و ارتباطات قطعا در ایجاد دهکده جهانی نقش بسیار مهمی داشته، از این‌رو ارتباط بین قبایل و تمدن ها این دهکده به امری اجتناب ناپذیر تبدیل گشته و از طرفی دیگر این مسئله باعث دگردیسی در شبکه مالی جهانی شده است.

گروه ارز کردیت متشکل از نیروهای جوان و مجرب، اولین استارتاپ فین تک با شعار ایجاد اعتبار ارزی برای هر فرد در سال ۱۳۹۸ آغاز به کار کرد.

در سال های اخیر تحولات سیاسی جهانی محدودیت های فراوانی را برای ارتباطات مالی و شبکه بانکی ایران به وجود آورده است و این مسئله باعث ایجاد اختلال برای ایرانیان در پرداخت های بین المللی شده است. از این رو یکی از اهداف اصلی گروه ارز کردیت بهره گیری از ظرفیت های فناوری اطلاعات و ایجاد شبکه ی مالی و ارزی کوچک، ولی در عین واحد هوشمند، بین هموطنان مقیم ایران و خارج از ایران می باشد.
از دیگر اهداف اصلی گروه ارز کردیت، توجه ویژه به پژوهشگران، نویسندگان، افراد علمی، کار آفرینان و آزادکاران(فری لنسرها) به لحاظ پاسخ به نیازهای ارزی مربوط به حوزه فعالیت آنها می باشد.

برخی از اهداف دیگر ایجاد تحول در صنعت مالی و بانکداری و شکل‌دهی جدید به آن، کاهش هزینه‌ها (در عین حفظ کیفیت و افزایش سرویس‌های مالی)، حذف بروکراسی‌ها و شکستن محدودیت‌های زمانی و جغرافیایی، توانایی هوشمندانه در ارزیابی خطرها و ریسک‌های احتمالی است.

استارتاپ فین تک ارز کردیت می‌تواند هم به کسب و کارها خدمات ارائه کند هم به افراد. استفاده کنندهٔ اصلی کسب و کارهای کوچک هستند. یعنی بنگاه‌هایی که غالباً تازه تأسیس هستند و باید هم هزینه‌های مالی خود را پایین نگه دارند و هم سریع حرکت کنند، مثل فروشگاه‌های الکترونیکی کوچک. اما فین‌تک برای مصرف‌کنندگان نهایی، کسب و کارهای بزرگ و حتی ارتباط بین کسب و کارها با هم (B2B) هم کاربرد دارد.

  • ابتدا ثبت نام کنید.
  • سطح کاربری خود را انتخاب نمایید.
  • مدارک شناسایی خود را بارگزاری کنید.
  • خدمت مورد نیاز خود را انتخاب نمایید.
  • پرداخت خود را انجام دهید.
  • ارز کردیت خرید شما را انجام می‌دهد.

چطور از ارز کردیت استفاده کنم؟

alt