کالای دیجیتال یا مجازی

اپلای برای ادامه تحصیل در کشورهای خارجی

دانشگاه های معتبر جهان در سال تعداد بالایی از درخواست ها را برای پذیرش دریافت می کنند و مرسوم است که برای بررسی این درخواست ها مبلغی را تحت عنوان اپلیکیشن فی از متقاضیان دریافت کنند. دانشگاه های دارای رنک جهانی بهتر به دلیل حجم بالای درخواست هایی که در یک سال دریافت میکنند معمولا هزینه ی اپلیکیشن بالاتری دارند.
درخواست بررسی برای پذیرش در دانشگاه های مختلف بسته به موقعیت جغرافیایی و سنت های دانشگاه از راه های متفاوتی صورت می پذیرد. امروزه در بیشتر دانشگاه ها پرداخت از طریق درگاه پی پل، ویزا و یا مستر و اسکریل انجام می شود.

قبل از پرداخت از شیوه ی پرداختی مناسب دانشگاه مورد نظر و دیگر شرایط پرداخت مانند شرایط زمانی و غیره مطمئن شوید و در محاسبه گر شیوه ی پرداخت را وارد کنید و مبلغ پرداختی را بدست آورید.

سپس پرداخت ریالی را انجام دهید تا کارشناسان ارزکردیت پرداخت ارزی شما را نهایی کنند.

لطفا شرایط زمانی پرداخت خود را به خوبی بررسی کنید و وقت مناسبی را برای پرداخت ریالی انتخاب کنید تا قبل از سررسید پایان زمان برای ارسال درخواست دانشگاه مورد نظر، پرداخت ارزی شما صورت بگیرد.

لازم به ذکر است پرداخت در ارزکردیت فقط برای اعضای سایت که همه ی مراحل تایید حساب کاربری خود را انجام داده اند، قابل انجام است. همچنین حتما باید کارت پرداخت کننده با کارت بانکی ثبت شده در حساب کاربری مطابت داشته باشد و در غیر این صورت، مبلغ به کارت پرداخت کننده عودت داده شده و سفارش کنسل می شود.