قوانین و مقررات سایت ارزکردیت

 • تمامی فعالیت های وب سایت ارز کردیت مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. در نتیجه من حق درخواست هر گونه خدمات و محصولات مغایر با قوانین کشور را از خود سلب می نمایم.
 • در صورتی که من خرید کالا یا درخواست سرویسی را بنمایم که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است، ارز کردیت هیچ مسئولیتی را برای تبعات این اقدام قبول نمی کند و مسئولیت آن به عهده من است.
 • ارز کردیت ار پذیرش هرگونه پرداخت مربوط به خدمات و یا کالاهای تحریم شده، نفتی و مربوطه به مسائل هسته ای معذور می باشد.
 • استفاده از حساب بانکی دیگران برای انجام پرداخت ریالی غیرمجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل در این حالت، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده من می باشد .
 • ارز کردیت حق دارد سفارش من را به هر دلیلی رد نماید و انجام ندهد. در این حالت ارز کردیت کل مبلغ ریالی پرداخت شده توسط اینجانب را به حساب بانکی من باز می گرداند. به عنوان نمونه ارز کردیت حق دارد به دلیل وجود یک سایت یا یک سفارش مشخص در Black List ارز کردیت (لیست وب سایتهایی که ارز کردیت در آن ها پرداخت انجام نمی دهد) سفارش مرا رد نماید و آن را انجام ندهد.
 • مسئولیت ارزهای دیجیتالی که از طریق ارز کردیت مبادله نموده ام، و صحت خساب، خود ارز و اطلاعات دریافت کننده/ فروشنده به عهده خود من است و ارز کردیت هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد.
 • ارز کردیت حق دارد از هر زمانی به بعد یک وب سایت را در Black List خود قرار دهد و از آن زمان به بعد سفارش های مربوط به آن سایت را انجام ندهد. در نتیجه انجام شدن یک سفارش در گذشته دلیلی بر تعهد ارز کردیت برای انجام آن سفارش در حال و آینده نمی باشد. در صورت بروز این شرایط من حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نمایم.
 • مسئولیت ثبت اطلاعات اشتباه، ناقص یا مبهم در فرم ثبت سفارش که باعث انتقال پول به اکانتی غیر از اکانت مورد نظر من یا هر مشکل دیگری شود بر عهده من می باشد. همچنین اگر در صورت اشتباه من در ورود اطلاعات هر گونه مشکل یا تاخیر در انجام سفارش من رخ دهد، هیچ مسئولیتی متوجه ارز کردیت نخواهد بود و من به طور کامل در این گونه موارد مسئولیت تبعات احتمالی را می پذیرم.
 • در صورت بروز هرگونه مشکل از قبیل عدم ارسال کالا یا عدم ارائه خدمات توسط فرد یا سایت دریافت کننده مبلغ موسسه ارز کردیت هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 • ثبت سفارش در سایت ارز کردیت تنها برای اشخاص بالای 18 سال مجاز می باشد و من تایید می کنم که بالای 18 سال سن دارم.
 • من متعهد می شوم که فقط با حساب کاربری به نام واقعی خودم در سایت ارز کردیت ثبت نام نمایم و فقط با کارت و حساب بانکی به نام خودم (که همان نام و نام خانوادگی صاحب حساب می باشد) در درگاه های آنلاین و آفلاین سایت، پرداخت ریالی نمایم. همچنین من موظف هستم تا اطلاعات تماس خود را شامل آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و شماره تلفن ثابت، به درستی وارد نمایم و تایید می کنم این راه های تماس فعال هستند و در دسترس من هستند. همچنین من تا زمان آنجام سفارش خود، موظف به داشتن دسترسی به هر یک از این روش های ارتباطی هستم و در صورت عدم داشتن دسترسی به هر یک از این موارد در دوره زمانی انجام سفارش یا بازپرداخت ریالی، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده اینجانب می باشد.
 • همچنین من می دانم و قبول دارم که قبل از پرداخت ریالی، موظف به ارسال تصویر احراز هویت از خودم همراه با کارت ملی و کارت بانکی (با پوشاندن CVV و تاریخ انقاضای کارت و مشخص بودن 16 رقم شماره کارت و نام و نام خانوادگی صاحب کارت)، اعلام شماره شبای حساب به نام خودم (و به نام حساب کاربری که در سایت ایجاد کرده ام) و همچنین موظف به تایید دسترسی به شماره همراه و شماره ثابت وارد شده در هنگام ثبت نام در سایت یا پس از آن می باشم. در این راستا من می دانم و قبول دارم که در صورت وجود هر گونه مغایرت بین اطلاعات کارتی که با آن در سایت خرید اینترنتی کرده ام، یا حساب های بانکی یا کارت هایی که از طریق آن ها، در سایت ارز کردیت ریال پرداخت نموده ام و همچنین تمامی مدارک هویتی و اطلاعات ارائه شده و یا عدم تطبیق اطلاعات واقعی من با اطلاعات ارائه شده و همینطور هر گونه عدم همکاری یا تاخیر در انجام مراحل تایید هویت در سایت ارز کردیت، مسئولیت هرگونه تبعات احتمالی مثل لغو سفارش من، درخواست مدارک بیشتر و یا نیاز به حضور در دفتر ارز کردیت یا تاخیر در ارائه خدمات یا دریافت ریال پرداخت شده و سایر تبعات احتمالی بر عهده اینجانب می باشد و ارز کردیت در این موقعیت، در رابطه با تبعات احتمالی پیش آمده، هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 • من متعهد می شوم که در حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری خود دقت لازم را مبذول دارم. از این رو در صورت بروز هرگونه مشکلی در رابطه با دسترسی شخص ثالث به اطلاعات حساب کابری من در وب سایت ارز کردیت، مسئولیت تمامی عواقب آن بر عهده اینجانب بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه ارز کردیت نخواهد بود.
 • من می‌دانم و قبول دارم که با توجه به عدم امکان بازگشت پول به کارت‌های هدیه، نباید با کارت‌های هدیه (که به حساب بانکی متصل نیستند و روی آن‌ها نام و نام خانوادگی من درج نشده است) پرداخت اینترنتی نمایم و در صورت انجام این کار، مسئولیت تبعات آن مثل تاخیر در بررسی صحت پرداخت ریالی من، تاخیر یا عدم امکان دریافت خدمات و تاخیر یا بروز مشکلات و موانعی برای دریافت مبلغ ریالی پرداخت شده، بر عهده اینجانب می‌باشد.
 • اگر سفارش پرداخت از نوع Application Fee و یا مشابه با آن باشد و یا گزینه های Save و Submit را داشته باشد، بسته به شرایط Application ممکن است موسسه ارز کردیت Application را پس از پرداخت Submit کند یا این که Submit نکند. پس من باید بلافاصله پس از دریافت ایمیل انجام موفقیت آمیز پرداخت، وارد اکانت Application خود شوم و از Submit شدن آن مطمئن شوم، چرا که می دانم مسئولیت ارز کردیت تنها پرداخت هزینه Application Fee است و موظف به Submit اپلیکیشن پس از انجام پرداخت نیست. از سویی دیگر حتی اگر در سفارش خود درخواست کرده باشم Application مورد نظر Submit نشود (مثلاً فقط Save شود)، ارز کردیت ممکن است به دلیل الزامات سایت مربوط به Application، پس از انجام پرداخت، Application مرا Submit کند که در صورت بروز این حالت هیچ مسئولیتی بر عهده ارز کردیت نخواهد بود. پس، از آنجا که معلوم نیست سایت پس از پرداخت اجازه Save اپلیکیشن بدون Submit آن را بدهد یا ندهد، بهتر است همیشه پس از کامل نمودن Application و حصول اطمینان از آماده Submit بودن آن، نسبت به ثبت سفارش پرداخت اقدام نمایم و در نتیجه اگر مشکلی در این رابطه رخ دهد، مسئولیت کامل آن بر عهده اینجانب است و ارز کردیت هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 • حداقل مبلغ اعتبار برای انجام یک سفارش 5 دلار می باشد و هزینه انجام پرداخت های زیر 5 دلاری (در صورت دانشجویی بودن سفارش) توسط ارز کردیت معادل یک پرداخت 5 دلاری می باشد
 • با توجه به اینکه موسسه ارز کردیت، لغو سفارش انجام نمی دهد، لذا تمام دقت و توجه مورد نیاز را می نمایم که مجبور به لغو سفارش نشوم.
 • پرداخت در وب سایت ها در ارز کردیت، هر روز از ساعت 9 تا 11 صبح و 5 تا 6 بعد از ظهر انجام می شود. لذا من متعهد می شوم که ساعت مورد نظر را برای پرداخت های فوری ضروری خود در نظر داشته باشم. در صورت تاخیر در پرداخت و مقب افتادن انتقال وجه توسط ارز کردیت، مسئولیت تبعات به عهده من است.
 • ارز کردیت در صورت بروز هر مشکلی که خارج از کنترل این موسسه باشد مانند عدم کار کردن لینک ارسال شده، مشکل در سایت دریافت کننده مبلغ و یا هر مشکل دیگر، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. در نتیجه من حق هرگونه اعتراض در قبال بروز تاخیر یا عدم انجام سفارش خود که در این شرایط بروز نماید، از خود سلب می نمایم. همچنین ارز کردیت حق دارد به طور کاملا یک طرفه تعیین نماید که چه شرایط یا مواردی خارج از کنترل این موسسه است و چه مواردی نیست و من حق هرگونه اظهار نظر خود در این زمینه را سلب می نمایم .
 • تعهد ارز کردیت تنها مربوط به بخش پرداخت سفارش من در وب سایت مورد نظر اینجانب جهت پرداخت خواهد بود و چنانچه پس از پرداخت نیاز است فایل خاصی دانلود شود و یا دیگر اقدامات مشابه انجام پذیرد، ارز کردیت هیچ گونه مسئولیتی در قبال انجام اینگونه موارد بر عهده نخواهد داشت. در صورت بروز مشکل در این رابطه یا موارد دیگر، وظیفه تماس و مکاتبه با وب سایت مورد نظر و دریافت مجدد لینک دانلود بر عهده شخص من خواهد بود .
 • ارز کردیت حق دارد جهت حصول اطمینان از عدم وجود مشخصات مرتبط با ایران، تمامی بخش های حساب کاربری و سفارش (Order) من در سایت مربوطه و همچنین مراحل پرداخت را وارسی و مورد بازبینی قرار دهد.
 • ارز کردیت مسئولیتی در قبال نیاز به ارائه اطلاعات جانبی از قبیل قبض تلفن، اسکن پاسپورت یا دیگر اطلاعات پرداخت کننده و مدارک تایید هویت یا آدرس بر عهده ندارد و این اطلاعات و اطلاعاتی مشابه را در اختیار من یا فرد یا سازمان دیگری قرار نخواهد داد. در صورتی که انجام پرداخت نیازمند به ارائه این مدارک به وب سایت مربوطه باشد، مسئولیت انجام پیگیری های لازم جهت ریفاند کل مبلغ پرداخت شده در سایت مربوطه بر عهده من خواهد بود تا معادل ریالی آن را پس از کسر کارمزد ریفاند دریافت نمایم.
 • . در صورتی که به هر دلیلی قرار باشد مبلغی بابت سفارش انجام شده به کارت ارزی ارز کردیت ریفاند شود، من آگاهم و می‌پذیرم که ظرف مدت زمان اعلام شده در قوانین و مقررات صفحه سفارش مورد نظر خود، پس از ثبت سفارش اولیه فرصت دارم که درخواست ریفاند خود را در سایت ارز کردیت ثبت نمایم تا در صورت کامل بودن مدارک مربوطه و پس از کسر 5 درصد کارمزد برای مبالغ زیر 1000 دلار، 4% برای مبالغ 1000 تا 1500 دلار و 3% برای مبالغ 1500 دلار به بالا، معادل ریالی مبلغ ریفاند شده به قیمت دلار سایت ارز کردیت در روز ریفاند به حساب من واریز شود
 • در برخی کشورها و نظام های بانکی، به جهت دریافت مبلغ ارسال شده در برخی موارد کسوراتی در نظر گرفته می شود. این مبلغ جزء پروتکلهای بانکی آن کشور است. من باید قبل از انجام پرداخت، این مورد را در نظر بگیرم.
 • من آگاهم که جهت ثبت سفارش ریفاند در سایت ارز کردیت، لازم است ابتدا مستندات مبنی بر واریز وجه ریفاند به حساب ارز کردیت که شامل زمان و مبلغ دقیق و ... می‌باشد را ثبت نمایم و در غیر این صورت، نمی‌توانم وجه مورد نظر را دریافت کنم. (رسیدی که در آن به طور حدودی و غیر دقیق قید شده باشد تا چند روز کاری آینده ریفاند انجام می‌گیرد، قابل قبول نیست) همچنین در صورتی که سایت ارز کردیت اعلام کند که مبلغ مربوطه به کارت ارزی ریفاند نشده است، من متعهد به پذیرش اعلام ارز کردیت بوده و حق عدم پذیرش آن را از خود سلب می‌نمایم و می‌پذیرم که منظور از قیمت روز دلار، قیمت دلار در روز (تاریخ میلادی) دریافت مبلغ ریفاند شده در کارت یا اکانت مربوطه بر اساس اعلام و تایید ما و نه تاریخ درج شده در رسید شما یا اعلام طرف ریفاند کننده، می‌باشد و این قیمت مبنای محاسبات مربوط به ریفاند می باشد. همچنین تمام مسئولیت عدم ریفاند شدن مبلغ را بر عهده می گیرم و بدین ترتیب می‌پذیرم که ارز کردیت مسئولیتی در این رابطه بر عهده ندارد. در صورت بروز این حالت، من متعهد می‌شوم این موضوع را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی از سایت مورد نظر پیگیری نمایم.
 • درصورت واریز مبلغ ریالی اضافی، لغو سفارش و یا هر دلیل دیگری که لازم باشد ارز کردیت یک مبلغ ریالی را به حسابم واریز نماید، واریز ریالی توسط ارز کردیت ظرف مدت حداکثر3 روز کاری پس از تایید واریز وجه توسط ارز کردیت به انجام می رسد و من حق درخواست بازپس گرفتن این مبلغ را زودتر از این زمان، از خود سلب می نمایم.
 • من می دانم و می‌پذیرم که همه محاسبات و تعاملات حسابداری و مالی من با ارز کردیت مطابق قوانین موضوعه کشور، فقط به ریال می باشد. در نتیجه من می دانم و می پذیرم که اعتبار دلاری تخصیص داده شده به من در سایت ارز کردیت، فقط جنبه علی الحساب و غیر قطعی دارد و صرفاً برای سادگی در فرآیند دریافت خدمات ارز کردیت به صورت موقت و محدود و تا زمان انجام سفارش هایم، به حساب کاربری من در این سایت تخصیص داده شده است. در نتیجه در صورتی که به درخواست من و یا به هر دلیلی لازم باشد معادل ریالی مانده اعتبار دلاری حساب کاربریم، به حساب بانکی من واریز شود، مبنای محاسبه، مبلغ ریالی واریز شده توسط من می باشد و نه قیمت روز دلار. همچنین من می دانم و می پذیرم که در مواردی که میزان اعتبار دلاری من کمتر از زمان واریز ریالی توسط اینجانب باشد، مبنای محاسبه مبلغ بازپرداخت، معادل ریالی اعتبار من به قیمت دلار در زمان افزایش اعتبار در سایت می باشد و نه قیمت دلار در زمان بازپرداخت ریال توسط ارز کردیت. به این ترتیب حق هر گونه ادعا یا اعتراض در رابطه با اثری که ممکن است افزایش یا کاهش قیمت دلار بر روی تعاملات ریالی من با ارز کردیت داشته باشد را از خود سلب می نمایم.
 • هزینه انجام سفارش با ارزی به جز دلار آمریکا (مثل دلار کانادا، یورو، دلار استرالیا و پوند) بر اساس نرخ تبدیل ارز در سایت هایی مثل xe.com در روز انجام سفارش به علاوه 4 درصد کارمزد تبدیل واحد بین بانکی محاسبه می شود. این کارمزد 4 درصدی بین بانکی به طور کامل خارج از کنترل ارز کردیت می باشد و توسط بانک محاسبه و به همین میزان مبلغ .بیشتری از کارت ارزی موسسه ارز کردیت کسر می شود. از آنجا که این کارمزد مربوط به ارز کردیت نیست، من حق هر گونه اعتراض در این رابطه را از خود سلب می نمایم.
 • ارز کردیت فقط موظف به یک بار تهیه و ارسال رسید برای هر پرداخت انجام شده می باشد. در نتیجه مسئولیت حفظ و نگهداری از فایل رسید و همچنین تهیه نسخه پشتیبان از آن، به طور کامل بر عهده من می باشد. از این رو پس از گذشت 72 ساعت از انجام سفارش، در صورتی که من در رابطه با دریافت فایل رسید پی گیری ننمایم، این امر به منزله تایید دریافت فایل مربوطه توسط من بوده و پس از گذشت این زمان، ارز کردیت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با نگهداری از فایل رسید پرداخت و یا تهیه و نگهداری نسخه های پشتیبان از آن برعهده نخواهد داشت .
 • اگر سایت دریافت کننده مبلغ، به هر دلیلی کالاهای سفارش داده شده را اشتباهاً به جای ارسال به Shipping Address به Billing Address وارد شده در هنگام پرداخت ارسال نماید، هیچ مسئولیتی بر عهده ارز کردیت برای دریافت کالا در آدرس مربوطه یا تحویل آن در ایران یا در کشوری دیگر نمی باشد. در این شرایط من متعهد هستم که پی گیری های لازم را جهت رفع مشکل از طریق سایت مربوطه انجام دهم و در صورت بروز هر گونه ضرر و زیانی در این حالت، ارز کردیت هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 • . ثبت سفارش در سایت ارز کردیت فقط برای اتباع ایرانی مجاز می‌باشد؛ بنابراین من می‌دانم و قبول دارم که اگر جزو اتباع خارجی (فاقد کد ملی و کارت ملی کشور ایران) محسوب ‌‌شوم، لازم است پیش از ثبت سفارش و پرداخت ریالی در سایت ارز کردیت، مراتب را به اطلاع ارز کردیت برسانم. در غیر این صورت مسئولیت هرگونه تبعات و مشکلات احتمالی بر عهده اینجانب خواهد بود.
 • تمام پرداخت ها در ارز کردیت مستلزم وجود مدارک مورد نیاز برای احراز هویت و تایید شدن است مدارک من نزد ارز کردیت حداکثر 3 روز کاری زمان می برد. لذا انجام شدن پرداخت مستلزم تایید مدارک من است. من آمادگی خود را برای در دسترس قرار دادن تمام مدارک مورد نیاز اعلام می دارم.
 • من متعهد می شوم که اقدام به هک یا دزدی اطلاعات یا انجام ترفند های فریب کامپیوتری ننمایم و در صورت مشاهده شدن این قبیل اقدامات توسط تیم ارز کردیت، باید به پلیس فتای جمهوری اسلامی ایران یا کشور مورد مبادله پاسخگو باشم.
 • دریافت وجه سفارش از من در ارز کردیت تنها از طریق درگاه بانکی معتبر جمهوری اسلامی و پرداخت حضوری در شعب بانکی کشور و ارسال تصویر فیش پرداختی برای ارز کردیت ممکن است. هر گونه دیگر پرداخت در ارز کردیت مورد قبول و تایید نخواهد بود.