با ارز کردیت

فریلنسری 

یه لذت دیگه داره!

نقد کردن درآمد فریلنسری

نقد کردن درآمد فریلنسری

افتتاح حساب بین المللی

افتتاح حساب بین المللی

مشارکت در پروژه ها

مشارکت در پروژه ها

افتتاح حساب فریلنسری

افتتاح حساب فریلنسری

افتتاح حساب فریلنسری 

flexjobs

flexjobs.com

نوع فریلنسری:‌ نویسندگی، بازاریابی محتوایی، تبدیل صوت به متن

Toptal

toptal.com

نوع فریلنسری: توسعه نرم افزار ، مشاوره در امور مالی، مدیریت کوتاه مدت

fiverr

fiverr.com

نوع فریلنسری: دیجیتال مارکتینگ،‌توسعه وب، شبکه های اجتماعی

freelancer

freelancer.com

نوع فریلنسری: ترجمه محتوا، توسعه وب، سوشال مدیا مارکتینگ

نقد کردن درآمد فریلنسری

نقد کردن در آمد فریلنسری

یکی از معتبرترین سایت‌هایی که در زمینه دریافت خدمات ارزی و درآمد فریلنسر ها فعالیت دارد و می‌توانید با آسودگی خاطر پول خود را از دلار به ریال تبدیل کنید، ارزکردیت است. ارزکردیت بستری را فراهم کرده است که دیگر نیازی به نگرانی در مورد نقد کردن دستمزدتان نداشته باشید.

با استفاده از روش‌های مختلفی که این شرکت در اختیار شما می‌گذارد، می‌توانید در کمترین زمان ممکن و آسان‌ترین روش درآمدتان را دریافت کنید.

مشارکت در پروژه های فریلنسری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

Max. file size: 512 MB.

فریلنسری بین المللی چیست؟

کار کردن به عنوان یک فریلنسر آنلاین مزایای زیادی دارد، شما اغلب این آزادی را دارید که ساعات کاری را خودتان تعیین کنید، پاره وقت فعالیت کنید و حتی چندین شغل را به طور همزمان انجام دهید. در فریلنسری استخدام سریع تر اتفاق می افتد و به سرعت در شغل آزاد جدید شروع به کار می کنید همچنین اگر رشد خوبی در حوزه فعالیت خود داشته باشید، درآمد بیشتری هم خواهید داشت اما تا به حال به درآمد فریلنسری بین المللی فکر کرده اید؟

حتما می دانید که درآمد فریلنسری بین المللی به تومان نیست و بیشتر کارفرماهای خارجی به دلار حقوق پرداخت می کنند پس چرا نباید سطح کاری خود را در حوزه بین المللی گسترش دهید؟ درست است که فریلنسری بین المللی سختی ها و چالش های خودش را دارد و شاید در تجربه های اول کاری خود نتوانید موفق عمل کنید یا حتی باعث ضرر رساندن به پروژه ها شوید اما همین چالش ها باعث می شوند زیر و بم کار را یاد بگیرید و در مسیر پیشرفت باشید.

ما در این مطلب به شما کمک می کنیم درباره فریلنسری بین المللی اطلاعات بیشتری به دست آورید و بتوانید کم کم وارد کار در سطح گسترده تری شوید. همراه ما باشید.

فریلنسری بین المللی چیست؟

فریلنسری بین المللی این امکان را به شما می دهد که فارغ از اینکه در کدام نقطه جغرافیایی ساکن هستید، بتوانید پروژه دریافت کنید و کار خود را در خارج از ایران گسترش دهید به علاوه اینکه درآمدتان نیز به دلیل دلاری بودن درآمد بسیار مناسبی خواهد بود.

فریلنسر بین المللی کیست؟

فریلنسر بین المللی همانطور که از اسم آن هم مشخص است، با شرکت ها و یا اشخاص خارج از ایران فعالیت می کند و در از انجام پروژه های آنها، دستمزد می گیرد.

چگونه فریلنسر بین المللی شویم؟

اگر فریلنسر هستید و برای ارتقای درامد و فضای شغلی خودتان تلاش می کنید تا در سطح جهانی فعالیت خود را ادامه دهید قطعا باید این نکته را به یاد داشته باشید که در این مسیر باید مهارت هایی که دارید را تقویت کنید و همچنین مهارت های جدیدی کسب کنید تا بتوانید در این عرصه قدم بگذارید.

اما چه مشاغلی می توانند در دسته مشاغل آزادکاری قرار بگیرند؟ اکثر مشاغلی که در در بازار داخلی ایران میتوان به صورت فریلنسری انجام داد در سطح جهانی هم بازار کار دارند.

امروزه مشاغلی همچون برنامه نویسی، طراحی گرافیک، طراحی سایت، ترجمه، تولید محتوا و… در دسته مشاغل پرطرفدار با بازار کار خوب و همچنین درآمد مناسب در فریلنسینگ بین المللی هستند.

نکات فریلنسینگ بین المللی

برای فعالیت در زمینه فریلنسری بین المللی، نیاز است که مهارت ها و اطلاعات خود را بالا ببرید تا بتوانید پروژه های خوب و با دستمزد مناسب که با مهارت ها و تخصص شما متناسب هستند، به دست بیاورید. در ادامه به برخی از نکاتی که برای فریلنسری بین الملل باید مدنظر داشته باشیم اشاره می نماییم.

مهارت مذاکره با مشتری ها

قدرت متقاعد کردن کارفرما در مذاکرات یکی از توانمندی های مهم در حوزه فریلنسری است. یادتان باشد که از این نکته ها در گفتگوهایتان غافل نشوید:

– به توانایی های خودتان و کیفیت کارتان حتما اشاره کنید.
– ایده های جذاب به کارفرما بگویید تا بداند چقدر ذهن خلاقی دارید.
– پیشنهاد تخفیفات عالی به کارفرما، قطعا می تواند در جلب نظرش موثر باشد! (البته به نحوی که خودتان را متحمل ضرر نکند)
– به کارفرما نمونه کار های مرتبط با نیازش را نشان بدهید تا بداند که شما در آن حوزه توانمند هستید.
– تلاش کنید در هنگام مذاکره زیاده گویی نکنید تا کارفرما خسته نشود، مدیریت زمان بسیار مهم هست. سعی کنید خلاصه و مفید از ویژگی های متناسب با نیاز کارفرما صحبت کنید.

ارتباط با بازار و کارفرما ها

برای شما به عنوان یک فریلنسر، فضای مجازی یکی از مهم ترین بخش های کارتان به حساب آید و سعی کنید در این فضا حضور داشته باشید و شرکت هایی که علاقه به همکاری با آن ها را دارید زیر نظر داشته باشید تا بتوانید پروژه مد نظرتان را دریافت کنید. همچنین بازار کارهایی که با حرفه شما مرتبط است را پیدا کرده و در آن جا مشتریان مخصوص به خودتان را جست و جو کنید.

برخی از کارفرمایان به نمونه کار و رزومه بسیار اهمیت می دهند. برای جذب آن دسته از کافرمایان و همچنین ارائه ی توانمندی های خود به شکلی زیبا، یک وبسایت یا صفحه شخصی در شبکه های اجتماعی مانند لینکدین، پروفایل و غیره داشته باشید.

پیشنهاد ما به شما این است که اطلاعاتی راجع به خودتان، نحوه کارتان، علایق، مهارت ها و نمونه کار هایتان را به اشتراک بگذارید. همچنین راه های ارتباطی خودتان اعم از ایمیل، شماره تماس و … را در این وب سایت درج کنید تا کارفرمایان بتوانند ارتباط راحتی با شما برقرار کنند.

چگونه فریلنسر بین المللی شویم؟

تعیین دستمزد برای فریلنسری بین المللی

بهترین راه تعیین دستمزد در فریلنسری بین المللی توجه به تعرفه ها و قیمت های خود وبسایت فریلنسری ای هست که در آن فعالیت می کنید که در مشاغل مختلف دستمزد ها و تعرفه ها نیز متفاوت است، اما نکته مهم و قابل توجهی که وجود دارد این است که در هنگام تعیین مقدار دستمزد خود به سابقه کاری، سطح تخصص و تعداد پروژه های انجام شده ی خود توجه کنید.

چالش های فریلنسری بین المللی

وقتی میخواهید کار خود را در سطح جهانی گسترش دهید به دلیل ورود به فضایی جدید، با چالش هایی در این زمینه روبه رو خواهید شد.
چند مورد از این چالش های اصلی در حوزه فریلنسینگ بین الملل را با هم بررسی می کنیم:

رقابت در فضای فریلنسری بین المللی

وقتی دنیای کاری شما بزرگ تر می شود رقبای شما هم افزایش می یابد ممکن است تعداد پروژه هایی که به شما پیشنهاد می شود کم و مورد قبول تان نباشد، اما نگران نباشید اینکه بدانید رقبای زیادی دارید باعث پیشرفت و بالا بردن سطح کارتان می شود تا بتوانید پروژه ای را که میخواهید بگیرید. پس جا نزنید، نا امید نشوید و تلاشتان را بیشتر کنید.

مهم است که وقت شناس، دقیق و منظم باشید تا اعتماد کارفرمایان را به خود جلب کنید و همچنین ارتباط مناسبی با مشتریان خود داشته باشید و بتوانید از رقبایتان پیشی بگیرید.

همچنین می توانید از مهارت خاصی که دارید به عنوان مزیت رقابتی استفاده کنید و روی آن مانور زیادی دهید. ممکن است در اوایل کارتان در سطح بین المللی مورد نقد و انتقاد قرار بگیرید از انتقادات کمال استفاده را ببرید و سعی کنید روی آنها کار کنید و نقاط ضعف و منفی خود را به حداقل برسانید.
برای یک فریلنسر در سطح جهانی مهم است که بتواند همواره مهارت های خود را افزایش دهد و اطلاعاتی را که دارد به روز کند. پس همیشه به دنبال به روز نگه داشتن خودتان باشید.

کار کردن به زبان انگلیسی در فریلنسری بین المللی

فریلنسرینگ بین المللی به زبان انگلیسی است و همین باعث شده است خیلی از فریلنسرها بخاطر نداشتن مهارت خوب در زبان انگلیسی سمت فریلنسینگ بین المللی نروند.

تسلط به زبان انگلیسی برای کار در زمینه فریلنسری بین المللی یک مزیت محسوب می شود ولی جزو الزامات برای موفقیت شما در حوزه فریلنسری بین المللی نیست.

تسلط به زبان انگلیسی یکی از چالش های نه چندان سخت شما حساب می شود و نباید زیاد در این مورد حساس و نگران باشید، شما می توانید از منابع آموزشی متعدد که برای آموزش زبان انگلیسی وجود دارد، استفاده کنید و تلاش کنید در سطحی که کلمات و اصطلاحات ضروری برای یک صحبت کاری وجود دارد را مسلط باشید.

افتتاح حساب برای فریلنسری بین المللی

برای کسب درامد دلاری از طریق فریلنسری بین المللی نیاز دارید تا حسابی برای خودتان باز کنید. با توجه به تحریم هایی که در کشور وجود دارد و مسدود بودن اکانت های بین المللی در پرداخت های بین المللی با چالش مواجه خواهید شد اما نگران نباشید تیم فریلنسینگ ارزکردیت به کمک شما خواهد کرد تا به راحتی از این مرحله عبور کنید. اگر افتتاح حساب برای فریلنسری بین المللی را داشتید حتما با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای آشنایی بیشتر با فرایند افتتاح حساب برای فریلنسری بین المللی در ارزکردیت مطالعه این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم:

درآمد فریلنسر و دریافت ارزی

خدمات فریلنسری بین المللی با ارزکردیت

وب سایت های فریلنسینگ بین المللی بسیاری در تمام مشاغل وجود دارند که در اینجا به چند مورد از این وب سایت ها اشاره می کنیم:

1- وبسایت Freelancer.com (فریلنسر دات کام)
2- وبسایت upwork (آپ ورک)
3- وبسایت fiverr (فایور)
4- وبسایت linkedin (لینکدین)
و…

برای آشنایی بیشتر با بهترین سایت های فریلنسری به شما مطالعه این مقاله را پیشنهاد می کنیم:

بهترین سایت های فریلنسری ایرانی و خارجی

در این سایت ها که در بین تمام فریلنسرهای بین المللی شناخته شده هستند، می توانید پروژه های فریلنسری متعددی به دست بیاوردید. برای ثبت نام در سایت های معرفی شده ممکن است با پیچیدگی هایی مواجه شوید اما نگران نباشید تیم ارزکردیت می تواند در زمینه افتتاح حساب در سایت های فریلنسری هم به شما کمک کند.

ضمن اینکه اکانت های فلکس جابز، تاپ تل، جوبل، سیمپلی هایرد و … که ارزکردیت برای ثبت نام در تمامی این حساب ها به شما کمک خواهد کرد و همراه شما خواهد بود.

شما می توانید علاوه بر موارد گفته شد در زمینه های زیر هم روی تیم ارزکردیت حساب باز کنید

1- افتتاح حساب های بین المللی
2- وریفای حساب شما در سایت های فریلنسری
3- نقد کردن درآمد ارزی
4- مشاوره در زمینه انتخاب پلت فرم های فریلنسری

برای تمام موارد گفته شده می توانید با کارشناسان مجموعه ارزکردیت در ارتباط باشید تا به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

سخن پایانی

خدمات فریلنسری بین المللی با ارزکردیت

امروزه برای کسانی که علاقه مند به فعالیت در بازار های خارجی و کسب درامد دلاری هستند، فریلنسری بین المللی بهترین گزینه پیش روی آنهاست. با در نظر گرفتن اهداف شغلی و شخصی تان، برنامه ریزی و تهیه ابزار ها و امکانات مورد نیاز برای ورد به بازار فریلنسینگ بین المللی اقدام کنید.

در صورتی که هرگونه سوال و یا نیاز به مشاوره داشتید می توانید با تیم ما تماس بگیرید، متخصصان و کارشناسان ارزکردیت آماده پاسخگویی و راهنمایی شما عزیزان هستند همچنین می توانید فرم مشاوره موجود در سایت را پر کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن ما با شما ارتباط برقرار کنند.