اگر نیاز به پرداخت بین المللی دارید و دسترسی به نظام بانکی جهانی ندارید و به دنبال مکانی سریع و امن برای پرداخت خود هستید ارزکردیت راه حل شماست.

ارزکردیت معتبرترین و قابل اعتمادترین وب سایت برای انجام پرداخت های بین المللی در سریع تر ین زمان ممکن و با نرخ مناسب محصولات، جوابگوی نیاز شماست.

Read MoreRead MoreRead More

هدف اصلی مجموعه ی ارزکردیت ایجاد یک بستر امن و قانون مند برای انجام پرداخت های هموطنان عزیز بوده است. این مجموعه تمام مجوزهای موجود و مرتبط با این فعالیت را اخذ نموده.

ارز کردیت همواره از قانون مندتر شدن این کسب و کار استقبال نموده و در این راه پیش قدم است.

برای انجام پرداخت از طریق ارزکردیت ابتدا باید در این سایت حساب کاربری بسازید. در هنگام ثبت نام لازم است شماره ی تلفن همراه خود را وارد نموده و کدی را که برای شما ارسال می شود وارد کنید.

در ارز کردیت شما با توجه به میزان نیازتان به پرداخت باید سطح کاربری خود را ارتقا دهید و برای هر سطح لازم است اطلاعات هویتی متناسب را در پنل کاربری خود ثبت کنید.

برای سفارش گذاری به قسمت ثبت سفارش بروید و ابتدا با استفاده از محاسبه گر تعبیه شده مبلغ پرداختی خود را محاسبه نمایید. و در صورتی که تمایل داشتید ثبت سفارش را انتخاب کنید تا به فرم سفارش هدایت شوید.

در این فرم جزئیاتی را که نیاز هست کارشناسان ما از آنها مطلع باشند وارد نمایید و با انتخاب ثبت سفارش به صفحه ی بانک منتقل میشوید با انجام فرآیند پرداختی سفارش شما به جریان می افتد و کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن پرداخت شما را نهایی میکنند و نتیجه از طریق پیامک به شما ارسال خواهد شد.

کارمزد پرداخت ها باتوجه به نوع پرداخت انتخابی و میزان پرداخت متغیر است، شما در هر نوع پرداخت چنانچه در سایت ثبت نام کرده باشید قادر هستید با استفاده از محاسبه گر مبلغ سفارش خود را مشاهده کنید.

برای ثبت عضویت در سایت های مختلف، ثبت مقاله و خرید لایسنس نرم افزار ها. برای کسب درآمد از طریق دورکاری از سایت های بین المللی و همچنین برای دریافت وجه حقوق کاری در ایران و برای کلیه ی امور مرتبط ارزکردیت به شما کمک میکند

طبق قوانین بین المللی برای فعالیت در سایت های مالی احراز هویت الزامی است. برای این منظور در ارزکردیت با توجه به مبلغ سفارش شما، مدارک مورد نیاز متفاوت هستند.

در ابتدای ثبت نام در ارزکردیت سطح کاربری شما برنزی است و برای ارتقا به سطح نقره ای لازم است تصویر خودتان را با در دست داشتن فرم امضا شده ی قوانین سایت، به همراه کارت بانکی خود در سایت بارگذاری کنید

و برای پرداخت های با مبالغ بالاتر لازم است شماره ی تلفن ثابت و آدرس پستی خود را نیز تایید کنید.