Gift_card

گیفت کارت چیست؟

گیفت کارت‌ها یک مجموعه کارت‌‌‌های اعتباری قابل انتقال می‌باشند که توسط کسب و کارهای آنلاین و یا کمپانی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. با استفاده از این کارت‌ها می‌توان خریدهای خود را انجام داد و بر خلاف کارت‌‌‌های هدیه اعتبار آن‌ها قابل انتقال بوده و ویژگی‌‌‌های خاص خود را دارند. اگر بخواهیم اشاره ای به این ویژگی‌ها داشته باشیم می‌توان به عدم برخورداری آن‌ها از تاریخ انقضاء اشاره نمود به این معنا که گیفت کارت‌ها تاریخ انقضاء ندارند و شما پس از یک سال استفاده باید آن‌ها را دو بیندازید. همچنین این کارت‌ها قابلیت شارژ مجدد را نیز نداشته و نمی‌توان آن‌ها را به نام خود صادر نمود. در حال حاضر انواع مختلفی از این گیفت کارت‌ها می‌توان مشاهده نمود که هر کدام ویژگی‌‌‌های خاص خود را دارند.

ویژگی‌‌‌های گیفت‌‌‌های اپل

✅استفاده از تمامی‌امکانات اپ استور

✅دسترسی نامحدود به تمامی‌نرم افزارهای اپ استور

✅دانلود نامحدود تمامی‌برنامه‌های اپل

✅خرید اپلیکیشن تا سقف موجودی کارت‌ها

✅پرداخت درون برنامه‌ای

✅استفاده در هر زمان به دلیل نداشتن تاریخ انقضا

خرید گیفت کارت اپل

در حال حاضر با توجه به نیازمندی هایی که در راستای خرید گیفت کارت اپل وجود دارد شرکت هایی  راه اندازی شده اند که خدمات متنوعی را به شما عرضه می‌نمایند. این شرکت‌ها تمام امکانات لازم را برای خرید محصولات خود با استفاده از کارت‌‌‌های اعتباری را برای شما فراهم ساخته اند و یکی از این شرکت‌ها کمپانی اپل می‌باشد که با عرضه گیفت کارت‌‌‌های خود چنین بستری را ایجاد نموده است. هنگام خرید گیفت کارت اپل متوجه خواهید شد که این کارت‌ها با عنوان گیفت کارت اپل آیتونز عرضه می‌شوند و ویژگی‌‌‌های خاص خود را دارند. گیفت کارت‌‌‌های اپل نیز انواع خاص خود را داشته و آشنایی با آن‌ها برای انجام خرید بهتر خالی از لطف نیست.

 

انواع گیفت کارت اپل

همان گونه که بیان نمودیم قبل از خرید گیفت کارت اپل لازم است تا با انواع این کارت‌‌‌های اعتبار آشنا شوید تا به این طریق بتوانید کارت هایی کاملا مطابق با نیازمندی‌‌‌های خود تهیه کنید. از انواع این گیغت کارت‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند.

        • گیفت کارت‌‌‌های فروشگاه اپل
        • فروشگاه اپلیکیشن و کارت‌های هدیه iTunes

نحوه خرید گیفت کارت معتبر اپل

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به تشریح نحوه خرید گیفت کارت معتبر اپل پرداخته و در این راستا نیز اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. درحال حاضر با وجود مشکلاتی که برای خریدهای دلاری و … در کشورما وجود دارد ممکن است خرید گیفت کارت اپل نیز چندان ساده نباشد زیرا برای تهیه این کارت باید از طریق شرکت هایی اقدام کنید که در این زمینه فعالیت داشته و می‌توانند به خوبی خدماتی را که به آن‌ها نیاز دارید در اختیارتان قرار دهند.

در ابتدا باید میزان شارژی را که برای خرید کارت در نظر دارید مشخص کنید و همان گونه که بیان نمودیم این گیفت کارت‌ها به صورت ۲ دلاری، ۳ دلاری، ۵ دلاری، ۱۰ دلاری و ۲۰ دلاری و … به فروش می‌رسند. زمانی که میزان شارژ را تعیین کردید می‌توانید خرید کارت خود را انجام دهید. شما برای خرید باید هزینه ریالی کارت را بپردازید و شرکت عرضه کننده کارت نیز باید در سریع ترین زمان ممکن کارت خریداری شده را به شما تحویل دهد.

گیفت کارت آمازون